Форум жителей ул. Бестужева и прилегающих окрестностей
Вы хотите отреагировать на этот пост ? Создайте аккаунт всего в несколько кликов или войдите на форум.
Форум жителей ул. Бестужева и прилегающих окрестностей

Форум жителей дома №34


Вы не подключены. Войдите или зарегистрируйтесь

Які зв'язки Партії районів з цим центром?

Участников: 3

Перейти вниз  Сообщение [Страница 1 из 1]

Петро

Петро

Річ в тому, що тут в коментах прозвучало, що Партія районів (осередок шевченківського району) має безпосередній зв'язок з власниками і покровителями нашого фактично НАРКОПРИТОНУ.

Оскільки наразі в ШЕВЧЕНКІВСЬКОМУ районі відбуваються перевибори до ВР то я маю вихід на одного з кандидатів, котрий там балотується.
Щойно телефонував вони зацікавились.
Яка конкретно схема (відома) зв'язку цього фактично наркопритону і Партії районів???

Любовь 85

Любовь 85

Я прошу прощения, а что такое Партия районов??? Я думала они с Партией регионов связаны...

Петро

Петро

Любовь 85 пишет:Я прошу прощения, а что такое Партия районов??? Я думала они с Партией регионов связаны...
Та то один х..............

Aлександр76



Баленко Ігор Володимирович (Директор ООО "К-3000 КОМПАНИ)
Член Партії регіонів з 2005 року.
Начальник управління правового забезпечення та інвестиційного менеджменту ВАТ «КМЗ».
Голова первинної партійної організації Шевченківської районної організації Партії регіонів.


Куташев Ігор Вікторович - голова правління ПАТ "КМЗ" та Перший заступник голови Шевченківської районної у м. Києві організації Партії регіонів
Одна з клінік безпосередньо знаходиться на території ПАТ «КМЗ»
Доннік Вячесав Олександрович (Директор ТОВ МК Ревіаль) на останніх виборах до ВР представляв інтереси Куташева Ігоря Вікторовича у дільничій виборчій комісії

Вернуться к началу  Сообщение [Страница 1 из 1]

Права доступа к этому форуму:
Вы не можете отвечать на сообщения