Форум жителей ул. Бестужева и прилегающих окрестностей
Вы хотите отреагировать на этот пост ? Создайте аккаунт всего в несколько кликов или войдите на форум.
Форум жителей ул. Бестужева и прилегающих окрестностей

Форум жителей дома №34


Вы не подключены. Войдите или зарегистрируйтесь

Які дозвільні документи повинен мати такий центр?

Участников: 5

Перейти вниз  Сообщение [Страница 1 из 1]

Петро

Петро

Ось наче в подібних центрах навіть атестація працівників має бути?
Це ж для них чи ні?
zakon4.rada.gov.ua/laws/show/z0453-08

Александр


Admin

 1. Центр ресоціалізації наркозалежної молоді (далі - центр) є  спеціалізованим  закладом,  в  якому   на   добровільних   засадах  цілодобово  перебуває  молодь,  що  пройшла  курс  лікування  від  наркотичної залежності в закладах  охорони  здоров'я  та  потребує  отримання соціальних послуг (далі - отримувачі соціальних послуг).
  Не думаю, що тут можливе цілодобове перебування, а значить, що це таки швидше НЕ про "наш" центр. Хоча не факт, що я правий.

https://bestujeva.forum2x2.ru

Петро

Петро

А чи можливо визнати угоду купівлі-продажу НЕДІЙСНОЮ? Хто був власником приміщення до цього? І як власник новий набув його?

Aлександр76



Признать договор недействительным нет оснований.

Петро

Петро

Aлександр76 пишет:Признать договор недействительным нет оснований.
А звідки інформація? Ми ж його не бачили.
Не відомо хто купив навіть і на яких підставах там розміщується ТОВ. На купівлі-продажу? Міні? Оренді?

Aлександр76



На підставі знань та досвіду). Я адвокат із досвідом практики 14 років.

Петро

Петро

А неприємностей по цьому пункту їм можна додати???

Адже якось в них все ОПЕРАТИВНО. ТОВ зареєстрували 22.07. І в цей же час почали РЕМОНТ робити, значить договір вже був? І ліцензія має бути. А ще кажуть в країні важко бізнесом займатись. affraid  Все досить оперативно робиться................

Лера



у меня вопрос, а наш ЖЭК дал им разрешение? нужно ли для центра оно?

Александр


Admin

Нет, ЖЭК тут ни при чем

https://bestujeva.forum2x2.ru

Петро

Петро

Александр пишет:Нет,  ЖЭК тут ни при чем
А от виходить, що не зовсім ТАК.
Адже для того щоб вони повісили ВИВІСКУ або інформаційну табличку на будинку або на своїх дверях, то це має погодити також і ЖЕК.
А вивіска означає багато. Тут і скарги в відділ реклами, тут і архітектура, тут і навіть саму ліцензію можна під сумнів ставити.

Вивіски ще не має.............
Значить потрібно або поставити перед ЖЕКом питання руба. Або ЖЕК не підтримує цю структуру, або тоді треба створювати ОСББ і гнати цей ЖЕК подалі......

Любовь 85

Любовь 85

Значить потрібно або поставити перед ЖЕКом питання руба. Або ЖЕК не підтримує цю структуру, або тоді треба створювати ОСББ і гнати цей ЖЕК подалі...... пишет:
Я считаю, что этот вопрос давно нужно было поднимать по поводу ОСББ, но к сожалению, нету желающих на практике заниматься всем этим, это же время и силы. Но ситуация с этим центром доморощенным отличный повод жителям нашего дома скооперироваться и отказаться от услуг "Житло-сервис-груп", плюс к тому же директор нарко-центра же в открытую заявил о том, что Людмила Валентиновна дала им зеленый свет на открытие этого учреждения. А завтра что будет?? Будут выдавать наркошам магнитные ключи от наших подъездов, чтоб не позамерзали зимой бедолажки???
Но эту тему предлагаю обсудить в отдельной теме. Как и предложения и стратегии развития нашего благоустройства на ближайшее время.

Александр


Admin

Поддерживаю вариант ОСББ. И считаю, что реально возможно грамотно распределить нагрузку по его реализации на нескольких (3-5-10 человек) активистах, чтоб это было комфортно сочетать с рабоче-семейными функциями.

https://bestujeva.forum2x2.ru

Вернуться к началу  Сообщение [Страница 1 из 1]

Права доступа к этому форуму:
Вы не можете отвечать на сообщения